Dostawa i koszty wysyłki

Dostawa i koszty wysyłki

  1. Czas dostarczenia przesyłki
  2. Zamówienia realizowane są w terminie 2 do 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie Sklepu lub złożenia zamówienia z  płatnością za pobraniem jeśli dany towar występuje na magazynie . Termin ten nie obejmuje czasu niezbędnego na dostawę.
  3. Termin dostawy wynosi maksymalnie 30 dni. W przypadku, gdy w chwili złożenia zamówienia w magazynie Sprzedawcy znajduje się zamawiany produkt, termin dostawy wynosi maksymalnie 14 dni roboczych. Opłaty za dostawę są naliczane indywidualnie dla danego zamówienia i wybranej formy płatności w trakcie składania zamówienia.
  4. Podczas odbioru przesyłki sprawdź czy nie została uszkodzona . Jeśli widzisz na opakowaniu uszkodzenia mechaniczne spisz protokół w obecności dostawcy . Pamiętaj , żeby protokół został podpisany przez Ciebie i dostawcę .poinformuj nas jak najszybciej o zaistniałej sytuacji i prześlij skan protokołu na mail sklep@candypink.pl. Będziemy z Tobą w kontakcie .

b.Koszt wysyłki

b.1.Wysyłka towaru za pobraniem niezależnie od ilości zamówionego towaru wynosi 20 zł na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej .

b.2.Wysyłka  na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej po dokonaniu przedpłaty na konto wynosi 15 zł brutto  niezależnie od ilości  towaru jaki został  zamówiony. Koszt dostawy doliczany jest do rachunku .