Modne lakiery hybrydowe w sklepie candy pink

Modne lakiery hybrydowe w sklepie candy pink

Modne lakiery hybrydowe w sklepie candy pink – Poznaj lakiery od Oshiyo

Modne lakiery hybrydowe w sklepie candy pink

 Lakiery hybrydowe OSHIYO- nowoczesność i perfekcja w jednym wydaniu!

Lakiery hybrydowe OSHIYO to nowoczesność w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Bogactwo kolorów, które przedstawiamy zadziwi niejednego odbiorę. W swojej bazie posiadamy ponad 50 kolorów z których każda z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nowoczesna formuła pozwala na długotrwały, nieskazitelny efekt nawet do czterech tygodni, a także odporność na uszkodzenia podczas różnych wykonywanych, codziennych czynności. W naszej kolekcji znajdują się kolory, do których dołączają w ramach zmieniających się trendów kolejne propozycje. Co sezon pojawiają się nowości, które przypadają do gustu milionom kobiet. Stajemy na wysokości zadania aby wszystkie nasze klientki uszczęśliwić i sprawić, że wrócą do naszego sklepu.

New look with candy pink

Szukasz SUPER Lampy uv led – Kliknij tutaj !!!

Jednym z głównych atutów naszych lakierów jest łatwość aplikacji i prosty sposób rozprowadzenia bez prześwitów. Nawet osoby bez większego doświadczenia nie będą miały problemu z nałożeniem lakieru hybrydowego. Formuła, która jest zastosowana pozwala już przy drugim nałożeniu pędzelkiem uzyskać pożądany efekt bez przebarwień i smug. Bardzo intensywne napigmentowanie powoduje to, że kolor zawsze jest wyrazisty i nie ma konieczności nakładania dodatkowych warstw, aby uzyskać jeszcze piękniejszy kolor. Do pełnego dopełnienia efektu polecamy również nasze bazy i topy. Ich przeznaczenie jest takie, iż pozwalają przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego, zabezpieczyć paznokcie przed odpryskami i zarysowaniami, a także spowodować, że wybrany przez Ciebie kolor będzie jeszcze bardziej intensywny.Topy OSHIYO pozwolą Ci wykonywać wszystkie domowe obowiązki bez obaw, iż zostanie naruszony manicure i wieczorem Twoje wyjście ze znajomymi zakończy się porażką z powodu uszkodzonych paznokci, które wyglądają nieestetycznie.

Najważniejszą zaletą w manicurze hybrydowym jest znikoma ingerencja lakieru w płytkę paznokcia. Trwałość efektu na pewno uzależniona jest między innymi od kondycji paznokcia. Gdy mamy do czynienie ze słabymi, rozdwajającymi się paznokciami, musimy liczyć się z wcześniejszym odpryskiem jednak ciągłość używania lakieru hybrydowego zabezpiecza w pewnym stopniu przed uszkodzeniami co pozwala wzmocnić paznokcie. Także nie obawiaj się, że mając słabą płytkę na starcie jesteś skreślona. Doświadczona manicurzystka będzie wiedziała jak zaopiekować się Twoimi paznokciami aby wrócił im blask i dobra kondycja. Będziemy wtedy informowane, iż w momencie styczności dłoni z różnymi środkami chemicznymi, z którymi w ciągu dnia mamy kontakt musimy zabezpieczać swój manicure hybrydowy rękawiczkami, aby nie narażać ich na niepotrzebne uszkodzenia.

             Modne lakiery hybrydowe w sklepie candy pink Modne lakiery hybrydowe w sklepie candy pink

Modne lakiery hybrydowe w sklepie candy pink – Poznaj gamę naszych kolorów

Jeśli chcesz w swoim salonie posiadać produkty z najwyższej półki i stawiać na  jakość to koniecznie zdecyduj się na nasze lakiery hybrydowe. Nowoczesność i perfekcja będą głównym zdaniem wypowiadany przez Twoje klientki po zakończeniu pięknej przygody związanej z manicurem. Stawiaj na profesjonalizm i rzetelność, a będziesz kroczyć droga do wielkiego sukcesu, sukcesu Twojego salonu, sukcesu Twojego zespołu. Baw się naszymi propozycjami i twórz piękne obrazy na paznokciach, które zachwycą wszystkich. Sukces wypisany jest dla Ciebie w gwiazdach, także wybór pozostawiam już tylko Tobie. Działaj!

Modne lakiery hybrydowe w sklepie candy pink

Szukasz SUPER Lampy uv led – Kliknij tutaj !!!

Polub nas na – Facebooku

Tagged ,

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o