Świece zapachowe NOWOŚĆ – Black Coconut

Świece zapachowe NOWOŚĆ – Black Coconut

Świece zapachowe nowość kupuj na candypink.pl

Świeca sojowa ,,Black Coconut” to nowość w naszym sklepie, która zachwyci najbardziej wymagających odbiorców.

Spróbuj już dziś odpalić ją w swojej domowej alkowie, a poczujesz jak przenosisz się w świat cudownej magii zapachu czarnego kokosa, drzewa cedrowego i ambre.

Owoc drzewa kokosowego i jego słodki zapach przypomina o beztroskim czasie jakim są wakacje w ciepłych krajach, rajskich wyspach, piaszczystych plażach, cudownie błękitnej wodzie i palmach, których rozłożyste liście dają cień i schronienie przed gorącym słońcem. Olej z drzewa kokosowego zaliczany jest do najzdrowszych na Ziemi. Jego zapach to cudowne wspomnienia beztroskiego, błogiego czasu i fantastycznej przygody na niebiańskich plażach. Zapach kokosa jest delikatny, mleczno-kremowy, lekko słodki ale zarazem można poczuć świeżość i delikatność. Poczuj powiew egzotyki rozpalając sojową świecę Black Coconut w pomieszczeniu które chcesz otulić pięknym zapachem i wprowadzić magię.

Kolejnym zapachem, który możemy wyraźnie wyczuć jest drzewo sandałowe, którego woń jest bardzo charakterystyczna. Zapach delikatny, słodki, korzenny, a przede wszystkim energetyzujący i poruszający. Jego ciepły i zmysłowy zapach ukoi Twoje zszarpane nerwy po ciężkim dniu pracy i wprowadzi w błogi stan odprężenia i relaksu. Otul się magią zapachu i rozpal zmysły wprowadzając ciało i umysł w niepowtarzalny stan euforii i cudownej energii.

Świeca zapachowa Black Coconut to niepowtarzalny, intrygujący i wyrazisty zapach, który fantastycznie nadaje się jako naturalny olejek do różnego rodzaju pomieszczeń. Świetnie sprawdza się w wszelkiego typu sklepach z odzieżą markową, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Doskonale pasuje do butików z gadżetami i akcesoriami kosmetycznymi. Jej słodki, a zarazem delikatny zapach wprowadzi Cię w stan zadowolenia, optymizmu i nieziemskiej fascynacji.

świece zapachowe nowość

Polecamy – lakiery hybrydowe

Poznaj – Efekty na paznokcie

Znajdź nas na – Facebooku

Tagged ,

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o